Asansörlü Taşımacılık

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Kırlangıç Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe her zaman öncü bir marka olmayı başardık. Teknolojiyi en doğru şekilde takip eden firmamız müşterilerine deneyimlerinin en doğrusunu ve risksiz olanını sunabilmek adına taşımacılık sektöründe güvenli bir yöntem olarak gösterilen asansörlü nakliyat hizmetini sunmaktadır. Araçlarımız kapalı ve çelik kasa olarak üretilmiş bu nedenle de evden eve ya da ofis taşımacılığı konusunda gerekli donanıma sahiptir. Bünyemizde çalışan her personelimizin uzman olması bizim en önemli özelliğimizdir.

Asansörlü nakliyat sisteminde eşya taşımada risk olabildiğince indirilmiş bu nedenle de son dönem taşımacılık hizmetinde müşterilerimizin tercihi olmuştur. Firmamız hizmet götürdüğü her taşımacılıkta bakımlı ve son model teknolojiye sahip asansörle gitmektedir. Bu da eşyalarınızın taşınması sırasında olası risklerin tümünün ortadan kaldırılması demektir.

Firma olarak bu sektöre yıllarımızı verdik ve bu anlamda da profesyonel taşımacılığı hedef bildik. Asansörlü taşımacılık özellikle bina içerisinde taşıma işleminde zaman kaybının yaşanmaması içinde önemli bir faktördür. En büyük eşyanızdan tutunda en küçük eşyanıza varıncaya kadar hepsi aynı asansör üzerinde çok rahatlıkla taşınabilmektedir. Firmamızın asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanmak için bizimle taşıma gününden iki gün öncesinde iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. bu sayede asansörümüz sizin belirttiğiniz günde sizin için tahsis edilmiş olur.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK İLE NELER TAŞINIR?

Asansörlü taşımacılık her sektör için tercih edilebilir. Klima montajından tutunda reklam tabelaya kadar, mobilya taşımadan tutun da ofis taşımacılığına varıncaya kadar pek çok seçeneğiniz mevcuttur. Siz bize taşımak istediğiniz eşyanızı söyleyin biz size asansörlerimizi gönderelim.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK NEDEN TERCİH EDİLİR?

  • Taşıma sırasında apartman içerisinde sağa sola çarpmaların yaşanmaması için
  • Yüksek katlı binalarda inip çıkma gibi nedenlerden kaynaklanan zamanı azaltmak için
  • Taşınan eşyanın hassas ve taşıma riskinin yüksek olması durumunda
  • Apartman ve site sakinlerini rahatsız etmemek için
  • Araç içerisinden alınan eşyaların direk olarak daire içerisine çıkarılması ve bu sayede zamanın en iyi şekilde kullanılması için.
  • Dar koridorların yarattığı eşyanın sığmaması ve dönüşlerde yaşanan sürtünme gibi risklerin ortadan kaldırılması için.
  • Bina girişinden daire girişine kadar olan mesafenin kısaltılması ve insan gücünün daha az kullanılması ve daha verimli nakliyat hizmeti almak için.
  • Teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan faydalanmak için.