HAKKIMIZDA

Kırlangıç Nakliyat her türlü taşımacılık işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için Ankara’da kurulmuş ancak yalnızca Ankara değil tüm şehirlere hizmet ağını genişletmiş olan köklü bir kuruluştur. Bugün Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumda olmasının en büyük nedeni de kendisine duyulan güven ve kalitesinden kaynaklanmaktadır.

İster evden eve nakliyat, ister ofis taşımacılığı, ister asansörlü nakliyat isterseniz şehirler arası nakliyat kısacası her alanda size sağlıklı, kaliteli ve hızlı hizmet sunabiliriz. Taşımacılık hizmetinde kurumsal bir firmayla çalışıyor olmanız yalnız eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakledilmesi için değil aynı zamanda muhatap bulabilmeniz içinde önemlidir.

Her türlü taşımacılık hizmetinde size yardımcı olmak bizim görevimizdir. Özellikle Ankara gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız eşya taşıma işlemi sırasında daha dikkatli hareket etmek durumundasınız. Eşyaların taşınması gereken araçtan tutunda firma bünyesinde çalışan personelin uzmanlığına kadar hepsi ayrı ayrı değerlendirilmek zorundadır.

Biz Kırlangıç nakliyat olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana her zaman en iyisi olma yarışını sürdürdük ve bunu da referanslarımız sayesinde başardık. Bizimle çalışan her müşterimizin yüksek memnuniyetini hedefledik ve onlarda geldiğimiz bu yolda bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı.

Nakliyat yalnızca taşıma işlemi değildir. Burada paketlemesinden aracına, asansörün bakımına kadar her şeyin profesyonelce temin edilmesi gerekir. Kırlangıç nakliyat bu konuda size her zaman güven verir.

MISYONUMUZ

Ankara Evden eve nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bu yana tek amacımız nakliyat sektöründe en iyiler arasında olmaktır. Her hizmet verdiğimiz müşterimizin mutlu müşterilerimiz arasında yer alması bizim en büyük hedefimizdir. % 100 müşteri destekli hizmetimiz sayesinde A’dan Z’ye her türlü nakliyat hizmetini de sorunsuz ve eksiksiz olarak gerçekleştirebiliriz.

VIZYONUMUZ

Kırlangıç nakliyat misyonunda yer alan müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutmuş köklü bir geçmişe sahiptir. Güler yüzlü çalışanları ve teknolojinin tüm gerekliliğini firma bünyesinde tutan evden eve nakliyatta pratik çözümler oluşturan güçlü ve lider bir markadır. Vizyonumuz geleceğin firmaları arasında sürekli en yenisini ve en güncelini takip ederek güçlü konumunu da korumaktır.

KIRLANGIÇ NAKLİYAT