Ofis Taşımacılığı

OFİS TAŞIMACILIĞI

Kırlangıç Nakliyat olarak nakliyat sektöründe birçok alanda hizmet veriyoruz. Taşımacılık zorlu ve bir o kadar da riskli bir hizmettir. Dolayısıyla bu hizmetin en güvenli hale getirilmesinde de nakliyat firmasının önemi büyüktür. Biz Kırlangıç nakliyat olarak ofis taşımacılığı hizmetimizi verirken eşyaların güvenliğinin yanı sıra hızlı nakliyat hizmetine de önem veriyoruz. Bu hizmet sayesinde en doğru yöntemler kullanılarak başarının üst düzeyde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ofis taşımacılığı evden eve nakliyat hizmetine göre daha planlı ve hızlı yapılması gerekir. Çünkü burada yaşanacak bir olumsuzluk firmanın da aynı zamanda maddi kaybıyla sonuçlanacak ve firmanın prestijini de olumsuz yönde etkileyecektir. Kırlangıç nakliyat olarak tüm bu hassasiyetin ve önemin farkındayız bunun içinde ofis taşımacılığında her zaman lider marka olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız nakliyat hizmeti verirken her zaman sistemli çalışmadan yanadır. Bunun içinde ister evden eve nakliyat olsun ister ofis taşımacılığı hizmetin boyutu ne olursa olsun kusursuz bir çaba gösteririz.  Göstermiş olduğumuz bu çaba eşyanıza verdiğimiz değerinde bir göstergesidir. Bunun için firmanıza daha önce gelen ekspertiz ekiplerimiz başarılı bir nakliyat sürecinin gerçekleşmesi için en uygun taşıma şeklini belirler.

OFİS TAŞIMACILIĞINDA NELER YAPIYORUZ?

Ofis taşımacılığında en önemli konu planlamadır. Bunun için ekspertiz ekiplerimiz taşıma gününün planlamasını önceden belirler.

Ofisinize gelen ekiplerimiz her odayı ayrı ayrı değerlendirir ve paketleme işlemini gerçekleştirir. Paketleme işlemi sırasında evraklar, belgeler ayrı ayrı dosyalandıktan sonra kolilere konulur.

Ofisinizdeki elektronik cihazlar ve bilgisayarlar gibi hassas aletlerin tamamı uygun koşullarda paketlenir ve dışarıdan bir zarar gelmesi engellenmiş olur.

Ofisten araca taşıma hizmetinde en doğru yöntem asansörlü nakliyattır. Bu aynı zamanda taşımaya hız verecek olan bir faktördür.

Ofis eşyalarının taşınması oda, oda gerçekleştirilir bu sayede gidecek olan mekanda doğru bir yerleşim söz konusu olacak ve hiçbir eşyanın birbirine karışmaması sağlanacaktır.

Taşımada eşyanın eski ofisten alınması kadar yeni ofise yerleşmesi de önemlidir. Bunun içinde aynı planlı çalışma yeni yerde de geçerli olacak ve bu sayede de en doğru hizmet alınmış olacaktır.

Biz ofisinizi taşırken siz keyfinize bakın.