Parça Eşya Nakliyat

PARÇA EŞYA NAKLİYAT

Kırlangıç nakliyat olarak ofis, ev gibi alanlarınızdaki parça eşyalarınızı ekonomik çözümler doğrultusunda taşıyoruz. İster şehir içi nakliyat isterse şehirler arası parça eşya nakliyat konusunda firmamız size her zaman en güvenilir yöntemleri sunmaktadır. Firmamız tüm eşya taşıma işlemlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılıkta da size sigorta güvencesi sunabiliyoruz taşınacak olan parça eşyalarınızı sigorta kapsamında alarak belirtilen adrese ulaştırıyor. Bu ulaşım esnasında herhangi bir şekilde eşyanın zarar görmemesi bizim için önemlidir. ancak taşımacılığında her zaman bir risk içerdiğini düşünürseniz sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde olası tüm zararlarınızı da tanzim ediyoruz.

PARÇA EŞYA TAŞIMA NEDİR?

Özellikle öğrenci ya da tatil bölgelerindeki yazlıklara gönderilen parça eşyaların nakledilmesi için tercih edilen bir sistemdir. Eşyalar evinizden alındıktan sonra itinalı bir şekilde paketlenerek araç içerisinde en doğru noktalara yerleştirilir. Eşyanızın hassasiyet derecesine göre araç içerisindeki konum belirlenir ve taşıma süresince de eşyanın hiçbir şekilde zarar görmemesi sağlanır. Bu işlemi genel olarak bakıldığında kargo firmaları tarafından verilmektedir ancak bu tür sistemlerde eşyanın hassasiyeti dikkate alınmadığı için tercih etmek de doğru olmayacaktır.

Firmamız parça eşya taşımacılığında paketlemeye önem verir. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz halinde talep ederseniz eşyanızın paketlenme işlemi de bizim tarafımızdan gerçekleştirilebilir. Taşımacılık sektöründe paketlemenin yeri her zaman önemlidir bunun içinde eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak bir anlamda da sizin elinizdedir. Parça eşya taşımacılığında amaç yalnızca eşyanın bir şehirden başka bir şehre götürülmesi değildir. Bunun yanı sıra eşyanın çıkarılması, monte edilmesi ve yerleştirilmesi önemli bir konudur. Dolayısıyla parça eşya nakliyatın evden eve nakliyattan hiçbir farkı yoktur.

Parça eşya nakliyat hizmetinde aynı yöne giden tüm eşyalar tek bir araç içerisinde seyahat eder. Bunun içinde bize teslim ettiğiniz eşyanız öncelikli olarak depomuzda muhafaza edilir ve tüm eşyalar bir araya geldikten sonra uygun yöntemlerle araca yerleştirildikten sonra yola çıkarılır. Bu hizmette size eşyanızın ne zaman varış noktasına teslim edileceği belirtilir. Bu süre hiçbir şekilde aksatılmaz önce ya da sonrasında teslim mümkün değildir. Bunun içinde size ne söz vermiş isek aynı gün içinde eşyalarınız adresinize teslim edilir.