Şehiriçi Taşımacılık

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Kırlangıç nakliyat Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına sorunsuz hizmet ulaştırmaktadır. Firmamız sigortalı, ambalajlı ve asansörlü taşımacılık hizmetiyle kusursuz bir nakliyat hizmeti vermektedir.

Şehir içi nakliyat hizmeti ile ilgili bize ulaşmanız durumunda firma ekspertiz ekiplerimiz müsait olduğunuz bir zaman diliminde evinize ya da ofisinize gelerek inceleme yapacaklardır. Bu işlem esnasında eşyalarınızın en güvenli şekilde seyahat edebilmesi adına gerekli olan tüm önlemlerinde alınması sağlanmış olacaktır. Taşımacılık hizmetinde pek çok önemli unsur vardır. Bunlar eşyanın doğru paketlenmesinden tutunda doğru yöntemlerle taşınmasına, aracın konforundan tutun da montaj ekiplerine varıncaya kadar hepsi bir bütün halinde değerlendirilmesi gerekir. Firmamız şehirler arası nakliyat hizmetinde sigortalı ve garantili taşımacılığa önem verir.

SİGORTALI VE GARANTİLİ NAKLİYAT

Firmamızdan şehirler arası nakliyat talebinde bulunduğunuzda ekspertiz ekiplerimiz evinize ya da ofisinize geldiğinde aynı zamanda eşyalarınızın da detaylarına hakim olacaktır. bu işlem sırasında eşyanın bir listesi çıkarıldıktan sonra sigorta işlemi yapılır. Sigorta kapsamında eşyanıza taşıma anında gelebilecek herhangi bir zarar da firma tarafından karşılanmış olacaktır. Özellikle taşınması gereken değerli eşyaların olması ve hassasiyetin yüksek olması durumunda sigortalı nakliyat hizmeti tercih edilmelidir. Taşımacılık her ne kadar profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmiş olsa da risk unsurunun da olduğunu unutmamak gerekiyor. Sigorta ise tüm bunları düşünmeden sorunsuz bir nakliyat hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Biz Kırlangıç nakliyat olarak bugüne kadar verdiğimiz her hizmette çıtayı daha yukarıya taşıdık ve taşımaya da devam ediyoruz. Evinizden aldığımız her eşyamız bizim garantimiz altındadır. Ve aynı hassasiyetle yeni yerine de ulaştırılacaktır.

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT VE PAKETLEME HİZMETİ

Taşıma hizmetimizde eşyanızın daha güvenli yöntemlerle taşınabilmesi için paketleme hizmeti de veriyoruz.  Paketleme nakliyat hizmetinin en temelinde yer alır. Doğru paketleme ve malzemelerin tercih edilmesi durumunda en uygun nakliyat hizmeti de gerçekleştirilmiş olacaktır. Paketleme hizmetimizde eşyanızın güvenliğinin artırılması için Kraft kâğıtlar, balonlu naylonlar ve köpükler kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanmış olacaktır. Böylece ister şehir içi nakliyat olsun ister şehirler arası nakliyat eşyalarınız zarar görmeden taşınacaktır.