EŞYA DEPOLAMA

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan öğretmen, polis ve asker başta olmak üzere diğer hizmet sektöründe çalışan kişilerin tayin durumlarında bir yerden başka bir yere taşınma ihtiyacı gerektiğinde eşya depolama ihtiyacı duyarlar. Çünkü gidilecek yerde aynı zamanda kısa süreli bir kalış söz konusu olabilecektir. Bu durumda eşyanın o şehre götürülmesi hem külfetli hem de maddi açıdan sıkıntı yaratabilir. Bu durumda tercih edilmesi gereken hizmet eşya depolama olmuştur. Eğer ki kaliteli ve güvenli bir depolama hizmeti isteniyorsa bizimle iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Kırlangıç Nakliyat profesyonel bir yardıma ihtiyacı olan herkesin yanındadır.

Eşya depolama hizmeti eskiye nazaran çok fazla talep edilmekte. Bunun en büyük nedeni ise depomuzda 7/24 güvenliğin en üst düzeyde tutulmasıdır. İster uzun süreli kalışlarda ister kısa süreli kalışlarda eşyaların teslim alındığı halde yeniden müşterilerimize teslim edilmesi bizim için önemlidir. Bunun içinde depolarımızda eşyaların en doğru şekilde saklanması, korunması için gerekli tüm tedbirler alınmış ve geliştirmeler de yapılmıştır.

Eşya depolama hizmetinde en çok önem verilen konu güvendir. Çok para verip satın aldığınız eşyaların zarar görmemesi ve olası risklerden uzak tutulması ilk sorulan sorular arasında yer alır. Firmamız bunun için müşterilerine doğru depolama garantisi vermektedir. Teslim alınan tüm eşyalarınız listelenir ve listenin bir kopyası da size teslim edilir. Eşyalarınız depomuza konulduktan sonra sizin de refakatinizde kilitlenir ve bir daha siz istemediğiniz sürece asla açılmaz. Bizim için eşyanın korunmasının yanı sıra gizliliği de önemlidir. Bunun için başka müşterilerimizin eşyalarıyla karışma ya da eşyanızın başkaları tarafından görülme gibi bir durum asla söz konusu değildir.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman müşteri destek birimlerimiz bizden nasıl bir depolama hizmeti talep edildiğine ilişkin gerekli bilgilendirmeyi alır ve sunduğumuz hizmet kapsamında gerekli tüm detaylar size sunulur. Görüşme talep edilmesi haline ister depomuzu ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz ekspertiz görevlilerimiz evinize ya da ofisinize gelerek depolanacak olan eşyanın boyutlarını tespit eder.

Eşya depolama en az evden eve nakliyat kadar önemli ve ciddiye alınması gereken bir konudur. Bunun içinde eşyanızı teslim edeceğiniz firmanın mutlaka bizim gibi kurumsal bir yapıya sahip ve akıllı depolama sistemi kullanmasına özen göstermelisiniz.