Nakliyat Ambalajlama

PAKETLEME & AMBALAJLAMA

Paketleme hizmeti taşımacılık sektörü içerisinde artık hızlı bir talep gösterilen bir alandır. Eşyaların nakledilmesi sırasında dikkatin büyük bir bölümün bu alana verilmesi sayesinde güvenli bir taşımacılıkta sağlanmış olacaktır. Eşyaların taşıması için hazır hale getirilmesinde paketleme önemli bir konudur. Bu sayede güvenlik önlemleri de alınmış olacaktır. Nakliyat sırasında olası zararların önüne geçilebilmesi için paketlemenin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

Paketleme ve ambalajlama uzmanlık gerektiren bir konudur bunun içinde mutlaka deneyim sahibi olan kişiler tarafından yapılması gerekir. Eşya paketleme sırasında her eşya farklı özellikteki malzemelerle kaplanır ve bunun içinde farklı boyutlar gerekebilir. Ambalajlama ve paketleme tekniğinde için en küçük eşyalardan tutunda beyaz eşyalara kadar hepsi detaylıca değerlendirilmek durumundadır. Kırlangıç nakliyat uzman personel kadrosuyla en kaliteli malzemeleri kullanarak ihtiyacınıza yönelik çözümler geliştirir.

MOBİLYA DEMONTAJ VE PAKETLEME

Mobilyaların taşınma sırasında zarar görmemesi işin başındayken önlemin alınmasına bağlıdır. Bir evde hacim olarak en büyük yeri kaplayan mobilyalardır dolayısıyla bu eşyalar kütle olarak fazla yer kapladığından dolayı sizin paketleme yapmanız da çok mümkün değildir. Üstelik sizin paketleme konusunda malzeme bulabileceğiniz yerlerde çok kısıtlı olduğundan bu işi bizim yapmamıza izin vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Firmamız evden eve nakliyat konusunda hızlı ve güvenli bir hizmet sunabilmek için bünyesinde her iş için ayrı bir uzman barındırır. Bunun için mobilyalarınızın söküm ve monte işleri uzmanlarımızca gerçekleştirilmektedir. Eski evinizden ya da ofisinizden demonte edilen eşyalarınız yeni yerine profesyonel bir şekilde monte edilir.

BEYAZ EŞYA AMBALAJ VE PAKETLEME YAPILIR MI?

Nakliyat hizmetinde en önem verilen konu beyaz eşyaların taşınmasıdır. Çünkü zarar görmesi halinde maddi açıdan en büyük külfeti de onlar oluşturacaktır. Biz firma olarak beyaz eşyalarınızın taşınma anında sürtünme, çarpma ve düşme gibi tehlikelere karşı koruma altına alınması için paketlenmesini sağlarız. Bu sayede eşyanız çizilmeden hızlı bir şekilde taşınır. Paketleme işleminde kullandığımız tüm malzemelerimiz TSE standartlarına uygundur ve hiçbir şekilde yırtılma ya da delinme gibi durum söz konusu olamaz.

Kırlangıç nakliyat Ambalajlama ve paketlemeye değer veren bir markadır.