Etimesgut Sigortalı Nakliyat

Mamak Parça Eşya Taşımacılığı
Haziran 18, 2018
Sincan Parça Eşya Taşımacılığı
Temmuz 2, 2018

Etimesgut Sigortalı Nakliyat

Sunmakta olduğumuz hizmetler dahilinde yer alan Etimesgut sigortalı nakliyat ile ekstra güvenli taşımacılık desteği oluşturuyoruz. Belirttiğiniz tarihlerde evinize ya da ofisinize gelen ekibimiz, taşınacak olan eşyalarınız için envanter listesi oluşturuyor. Akabinde sigorta kapsamına aldığımız eşyalarınızı uygun aracımıza naklediyoruz. Özellikle değerli eşyaların taşınması durumunda stres yapmanızı önleyen sigorta desteği, rahat bir süreç geçirmenizi sağlıyor.

Yaşanabilen olumsuz durumlarda devreye giren sigorta, maddi kaybın telafi edilmesini kolaylaştırıyor. Bunu önceden bilmek ise ekstra güvenlik önlemi almayı sağladığı gibi stres yapmanızı da önlüyor. Yeni evinize ya da ofisinize gönül rahatlığı ile taşınmanızı sağlıyoruz. Hali hazırda uyguladığımız güvenlik prosedürleri ise sürecin son derece güvenli bir şekilde oluşmasını sağlıyor.

Hızlı ve Güvenli Nakliyat Desteği

Alanında uzman ve deneyimli olan çalışanlarımız, sürecin güvenli olmasını sağladığı gibi aynı zamanda hızlı bir şekilde tamamlanmasını da kolaylaştırıyor. Uygulanan güvenlik önlemlerinin yanı sıra sunmakta olduğumuz çoklu hizmet desteği neticesinde hızlı, pratik ve güvenli olanaklar sunuyoruz.

Hizmetlerimiz arasında yer alan asansörlü taşımacılık neticesinde çok katlı bir yapıda olmasına rağmen yük asansörü bulunmayan binalarda çözüm oluşturuyoruz. Dış ortama kurduğumuz portatif sisteme dayanan hizmetimiz neticesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde ilgili kata taşıyoruz. Ayrıca aynı anda birden fazla parçanın yüklenmesine de olanak tanıyan sistem, sürecin hızlı bir şekilde tamamlanmasına olumlu yönde katkı sağlıyor.

Diğer Hizmetlerimizden Faydalanın

Kırlangıç Nakliyat olarak Etimesgut sigortalı nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat olmak üzere birçok konuda destek sunuyoruz. Üstelik her bir aşamada devreye giren uzman ekibimiz, tüm hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyor.

Firma olarak her daim sıkı bir şekilde çalışıyor, %100 müşteri memnuniyeti oluşturuyoruz. Parça eşya taşımacılığı ile tekli eşyanızı belirttiğiniz adrese ulaştırıyor, şehirler arası nakliyat hizmeti ile mesafe ne kadar uzun olursa olsun eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Ayrıca şehir içi olmak üzere kısa mesafelerde de en iyi nakliyat desteğini almanızı sağlıyoruz. Hepsi ve daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir