Ankara Etimesgut Nakliyat
Nisan 27, 2018

Evden Eve Nakliyat Bilgilendirme

Nakliyat taleplerinin yoğun olarak gerçekleştiği şehirlere baktığımız da Ankara’nın en başı çektiğini görebiliyoruz. Gerek kentsel dönüşüm gerekse tayin durumuna bağlı olarak yer değiştirmeler. Nakliyat talebinin her geçen gün oluşmasını sağlıyor. Bu amaçla tercih edilmesi gereken en önemli sistem ise nakliyattır. Firmamız nakliyat bloğunu bu amaçla oluşturulmuş özellikle Ankara’nın tüm ilçelerine sunmuş olduğumuz taşımacılığın kalitesini öne çıkarmak amacıyla bilgilendirmenin tam ve eksiksiz bir şekilde sağlamayı amaçlamaktadır. Taşınma sürecinin aksaksız ve sorun yaşanmadan geçmesi taşınan kişilerinde psikolojik olarak kendisini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Genel olarak baktığımızda ise her firmadan bu hizmetin alınabileceğini söylemek mümkün değildir. Bunun için seçmiş olduğunuz firmanın da kurumsal yapısı önemlidir.

Biz Kırlangıç nakliyat olarak sektöre girdiğimiz günde bugüne kadar her zaman yenilikçi ve yeniliklerinde öncüsü olmayı seçtik. Amacımız daha fazla müşterimize hizmet taşıyabilmek ve memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için çıktığımız bu yolda kendimizi kanıtladık ve yalnızca Ankara ve ilçeleri değil beraberinde tüm Türkiye’ye de ağımızı genişletmiş bulunuyoruz. Nakliyat bloğumuzda yer alan her türlü bilgi tamamen profesyonelliğe dayanmakla birlikte ziyaretçilerimizin de doğru bilgilendirilmesini sağlamayı amaçlar. Bunun için yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşterilerimizin bize duyduğu güven sayesinde yolumuza devam ediyoruz.

TAŞINIRKEN EV NASIL TOPLANIR?

Taşıma sürecinin belki de en çok uğraştıran bölümü budur. Eğer ki siz toparlanma işlemini bize bırakırsanız profesyonel çalışanlarımız sizin için her şey sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir. Uygun malzeme ve kaliteli ürünler kullanılarak yapılan paketleme ve ambalajlama sayesinde eşyalarınız dışarıdan hiçbir şekilde zarar görmeyecek ve güvenli bir şekilde taşınacaktır. Taşımacılıkta güven ve hız önemli bir konu. Özellikle de ofis taşımacılığı hizmeti alıyorsanız mutlaka planlı bir şekilde hareket edilmesi gerekir. Bunun içinde firmamız tüm kaynaklarını seferber ederek en hızlı yöntemlerle ofisinizi yeni yerine taşıyacaktır.

EŞYA PAKETLEME NASIL YAPILMALI?

Eşyaların paketlenmesi yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi önemli bir detay dolayısıyla bunu kendiniz yapacağınızı düşünmediğiniz anda bizimle müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Size verilen randevu gününde evinizde ya da ofisinizde olmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir