Pursaklar Asansörlü Taşımacılık

Altındağ Şehirler Arası Nakliyat
Temmuz 4, 2018
Gölbaşı Şehirler Arası Nakliyat
Temmuz 8, 2018

Pursaklar Asansörlü Taşımacılık

Hizmetlerimiz dahilinde yer verdiğimiz Pursaklar asansörlü taşımacılık ile yük asansörünün bulunmadığı çok katlı yapılarda çözüm sunuyoruz. Pek çok farklı nedenden ötürü taşınmak gerekebiliyor. Çoğu zaman istekten çok ihtiyaç halini dahi alabilen taşınma durumu, bireysel bir şekilde gerçekleştirildiğinde ise çeşitli zorluklar ile karşılaşmak mümkün hale geliyor. Kırlangıç Nakliyat olarak bahsi geçen sürecin profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

Sunduğumuz asansörlü taşımacılık çerçevesinde uygun dış mekan noktasına portatif asansör sistemimizi kuruyor ve ardından eşyalarınızı güvenli bir biçimde ilgili daireye aktarıyoruz. Aynı anda birden fazla parçanın yüklenmesine imkan tanıyan sistem, böylelikle sürecin hızlı bir şekilde tamamlanmasına etki ediyor. Ayrıca dar merdivenlerden dolayı oluşabilecek çarpma ya da sürtme gibi etkileri de ortadan kaldırıyoruz.

Profesyonel Ekip Desteği

Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi Pursaklar asansörlü taşımacılık hizmetimizde de profesyonel ekip desteği oluşturuyoruz. Alanında profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız, portatif asansör sistemini en iyi şekilde kullanıyor. Hali hazırda yeni nesil teknolojiler ile donatılmış olan sistem, gerekli prosedürler neticesinde çok daha güvenli hale geliyor.

Uzman ekip desteğinin varlığı, hem süreç öncesinde hem de taşınma esnasında önem teşkil ediyor. Aklınıza takılan tüm soruları ekibimize sorabilir, süreç içerisinde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bahsi geçen deneyim faktörü, ekibimizin taşımacılıkta sıkça yaşanan sorunları yakından tanımasını sağlıyor. Böylelikle potansiyel problemleri tespit eden ve ortadan kaldıran ekibimiz, çok daha sorunsuz bir süreç sunuyor.

Sigorta Desteğinden Faydalanın

Hizmetlerimiz içerisinde yer alan sigortalı nakliyat ile taşınma sürecini sigorta kapsamına alıyoruz. Eşyalarınız için geçerli olan sigorta, belli başlı durumlar için kapsam desteği sunuyor. Olası bir durumda devreye girerek maddi kaybın telafi edilmesini sağlayan sigorta, bu sayede zarara uğramanızı önlüyor. Ayrıca sigorta desteğinin varlığını bilmek, çok daha stressiz bir süreç yaşamanızı sağlıyor.

Çoklu hizmet desteği de sizleri bekleyenler arasında. Pursaklar asansörlü taşımacılık desteğinin yanı sıra evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve nakliyat sürecini başlatmak adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir